hair-hairstylist.com
Miesto venované vlasy, účesy pre všetky príležitosti, rezy, farbivá na vlasy, starostlivosť o pleť, všetko navrhol najlepší kaderníci


Hair Hairstylist.com : Páči sa vám hrať s vlasmi a vyskúšať nové a módne účesy z kaderníka? Myslíte si vždy chcete mať módny vzhľad, ale nechcú tráviť príliš veľa na kaderníctvo? Nebojte sa: to je tá pravá sekcia pre vás, s množstvom tipov na chladnejšie vlasové účesy, tie najjednoduchšie, aby sa ako kaderníctvo a tie venované dôležitým príležitostiam. S pozorným okom na trendy budeme tiež odporučiť vlasové doplnky, ktoré nemôžu chýbať vo vašom vzhľadu. Účesy pre leto: navrhujeme veľa riešení kučeravé vlasy s ofmi! Počas teplejších období, keď slnko začne biť na koži a ohrieva naše telo, túžba rozlúčiť sa nudné jesenné alebo zimné záhyby rastie. Ideálne letné účesy predviesť pri mori alebo na exkluzívne strany na pláži, sú tie, ktoré sa podarí najlepšie zosúladiť ako túžbu po Panache a potrebu sviežosti. Navrhujeme najlepšie riešenie, od večerné účesy stredne vlasy na najdivokejšie možnosti, s nehanobený efekt vlasov sušené na slnku. Voľné dlhé vlasy účesy nie sú zakázané, ale ako sa o vytvorenie väčší objem s mäkkými vlnami, ktoré sa pohybujú dĺžky? Kučeravé vlasy s hladkými alebo huňatý rany? Majte po nás!

Gossip & News
22 Nov 19
Keith Harris

Find put the latest hair collection, called “Manipulated Beauty”, made by Keith Harris, international hairstylists from UK.

Ph: Daria Belikova
MUA: Darya Kholodnykh

hair-collections

22 Nov 19
Hairkrone

This collection is inspired by the Z generation, recreating urban characters from different cultural backgrounds by prioritizing the image they convey through their profile on social networks.

Ph: David Arnal
MUA: Hairkrone
Stylist: Visori FashionArt

hair-collections

22 Nov 19

This collection combines ultra contemporary interpretations of ‘the classic’ cuts and styling with utility accessories. Worn by strong beautiful women embodying exaggerated femininity inspired by the super models the of the 90s.

Ph: Danny Baldwin
MUA: Neringa Bige

hair-collections

21 Nov 19
DiBiaseHair: promo BLACK

DiBiaseHair, azienda di S. Antimo (Napoli) specializzata nelle hair extension, offre prodotti inimitabili e di alta qualità.

Promo Black Friday – 22%

Inserendo il coupon sconto BlackFriday19 direttamente nel carrello sul sito www.dibiasehair.com avrai diritto ad uno sconto del 22% su tutti i prodotti della DiBiaseHair!

21 Nov 19
salone-alessandra-logo

SALONE ALESSANDRA, noto salone di San Donà di Piave (VENEZIA), ti invita a scoprire la nuova collezione SPEECH realizzata in collaborazione con Art Hair Studios, partner Wella.

Il leitmotiv dell’intera collezione è la parola che abita i pensieri, le emozioni e le fantasie di tutti noi. I capelli esprimono in libertà il nostro modo di essere e comunicano agli altri chi siamo e cosa vogliamo.

Ph: Zatac
Products: Wella Professionals, System Professional,
Professional Sebastian, Seb Man, Nioxin, OPI.
Mood, Set Design e Copy: Mind Store di Anna Perghem

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kaderníci starať o zdravie vlasov v kráse a estetické salóny, s štýl účesy pre módu-vlasy fotografie a predaj výrobkov starostlivosti o vlasy.

Súvisiace témy

Lexikón na kaderníčky

Hair Hairstylist.com, kaderníctvo, vlasy, zdravie, krása salóny, vlasy módne fotografie, účesy, estetika, predaj, plešatosti starostlivosti, Hair Hairstylist.com, vypadávanie vlasov, farbenie, sunstrokes, balayages, meches, shatush, Deja-Vu, Hair Hairstylist.com, Kadernícke časopisy, nové kaderníci, najnovšie hairdressernews, estetický časopis, štúdio, Griffe, trend, kráľovná, ty, Hair Hairstylist.com, cabeleireros, Prince, Hair Styles, Toni & Guy, Ah alternatíva, remixy, LH La horquilla, vidaestetika, tocado, Hair Hairstylist.com, hombre, tophairstylist, Novinky beautybazar, News, ihf, Hair Dreams, lnenail, styling, Salon, Hair Hairstylist.com, vlasy, hairworld, bqmagazine, bqtrends, kozmetika Rusko, vlasy! s, moderné, intercoiffure, beautybazar, Hair Hairstylist.com, Cube Smart, Cube 3 móda len, kocka foto módne vlasy, vlasy, vlasy, Vlasové noviny, módne trendy, najlepšie kaderníci, News show kaderníctvo, Hair Hairstylist.com, periodické kaderníci, Hair News, kaderníctvo zoznam adries, kaderníctvo časopisy, časopis účesy, časopis účesy, časopis foto účesy, hľadanie práce kaderníci, strihy na vlasy, Hair Hairstylist.com, kadernícky predajne, časopis Gossip Gossip, časopis Fashion Trends, kaderníctvo, knižné knihy, módny časopis, módne časopisy, kaderníci, estetika, Hair Hairstylist.com, krása, oficiálne stránky, novinka à, vlasy

X

privacy